Kaer Morhen Witchers

Forum wiedzminow z gildii gry Gladiadus (3PL)


#1 2008-01-14 03:38:15

selvid

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-03
Posty: 3
Punktów :   

Bardzo ciekawa web gierka jak gladiatus

Witam wszystkich jakis czas temu przegladalem sobie profile czlonkow gildii i na stronie naszego wielkiego przywodcy znalazlem link do swietnej gierki duels.com. Jest to cos podobnego do gladiatusa z tym wyjatkiem, ze nie ma w niej za bardzo questow, tylko na poczatku. Gra jak sama nazwa wskazuje polega na pojedynkach, czyli mozna powiedziec czysta arena i nic wiecej prawie. Ale gra jest miodna: ilosc przedmiotow jest wprost ogromna a niedlugo wprowadzona mozliwosc tworzenia gildii urozmaici ta gre jeszcze bardziej. Dodatkowo jest mozliwosc personalizacji avatara. Takze jeszcze raz zachecam do wejscia poprzez ten link: http://www.duels.com/users/register/dremar_the_drow. Da mi to punkty, ktore pozwola mi otrzymac odznake, jedna z kilku. A no tak zapomnialem dodac. Istnieje tez system odznak. Za wygrane z odpowiednia iloscia osob konkretnej klasy ( tak istnieje w tej grze cos takiego jak rozne klasy postaci i umiejetnosci do kazdej z nich) otrzymuje sie odznaki. No to wszystko. Jakby ktos chcial sie czegos wiecej dowiedziec to niech pisze w tym temacie. Narazie i do zobaczenia w grze :]
Ps. przepraszam za brak polskich znakow ale niestety jestem w Anglii i nie mam polskiego kompa w pracy ani w domu

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.odk1.pun.pl www.nawiedzone.pun.pl www.emocje.pun.pl www.pretorian.pun.pl www.shahid-kapur.pun.pl